Santral güvenliği

Santral Güvenliği İzmir

İzmir’de santral güvenliği söz konusu olduğunda en yetkin güvenlik firmasıyız. Şu anda Türkiye’de korumasını üstlenmiş olduğumuz enerji santralleri ile bu alanda liderliğimizi verilerle de kanıtlamış durumdayız. Korumasını üstlenmiş olduğumuz her enerji santralini aynı sorumluluk bilinci ve çalışkanlıkla ele almakta ve görevimize başlamaktayız. İzmir enerji santrali güvenliği konusunda lider Altay’ın güvenilir hizmetine gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

 

Santral güvenliği Türkiye dahil dünyanın dört bir yanında büyük önem taşımaktadır. Enerji santrallerinin korunması ülkemizin dört bir yanında bu yüzden gereklidir, İzmir gibi kalabalık ve enerji santrallerinin çok olduğu bir şehir söz konusu olduğunda bu ihtiyaç daha da ön plana çıkmaktadır. İzmir’de şu anda birçok rüzgar ve enerji santrali bulunmakta ve bunların güvenliği için iyi bir güvenlik şirketine ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak Türkiye’de enerji santrali güvenliği konusunda iyi bir hizmet alabileceğiniz şirket sayısı bir elin parmakları kadar dahi değildir. Hal böyle iken tesis sahiplerinin endişelenmesi ve enerji santralleri için tedirginlik duyması da çok doğaldır. Altay Güvenlik sizlerin her bir endişesini ve tedirginliğini giderecek, tesislerinizin korumasını en iyi şekilde sağlayacaktır.

Elektronik güvenlik sistemi

Enerji santralleri içerisinde bulundurdukları varlık dolayısıyla birçok güvenlik tehdidiyle karşı karşıyadır. Hırsızlık, enerji santrallerine zarar verebilecek bireyler ve yabani hayvanlar, doğa olayları gibi pek çok nedenden dolayı santralleriniz zarar görebilir. Bunların engellemek adına alınabilecek birçok önlem bulunmaktadır. Altay Güvenlik olarak santral güvenliği içerisinde, güvenlik kameraları, hırsız alarm sistemleri kurulumu gibi birçok elektronik güvenlik sistemini de tarafınıza sunmaktayız. Bunların yanında santralin koruması için etrafına tel çekilmesi gibi önlemler de alınabilir. Altay Güvenlik enerji santralinin güvenliğinde fiziksel olarak hizmet vermeye başlamadan önce sizlerle iletişime geçecek ve gerekli bilgileri alacaktır. Bünyemizde santral güvenliği konusunda uzman birçok personel bulundurmaktayız, bu personellerimiz sizlerden aldıkları bilgilere bağlı olarak bir plan oluşturacak ve sizlere bu güvenlik planını sunacaktır.

 

Santral bakımları konusunda da hizmet verdiğimizi ayrıca belirtmek isteriz. Güneş santrallerinin yıllık bakımlarını yapmakta, herhangi bir nedenle gerekli olan olağandışı bakımlarda da sizlere yardımcı olmaktayız.

Rüzgar santrali güvenliği ve güneş santrali güvenliği

İzmir rüzgar santrali güvenliği ve güneş santrali güvenliği konusunda lider olan firma Altay sizlere en kaliteli hizmeti verecektir.

Enerji Santralleri Güvenliği

Altay enerji alanları güvenliğinde Türkiye çapında 150 ye yakın santralin güvenliğini yapmaktadır. Bu alanda Türkiye nin lideriyiz. Bu kritik tesislerin güvenliğinde eşsiz tecrübe sahibiyiz. 

Power Plant Safety

Altay areas of energy security, the safety of the power plant in Turkey is close to 150. Leader in this area of Turkey. This is a unique experience in securing critical facilities owners.