Organize sanayi güvenliği
«

Organize Sanayi Güvenliği

Altay Güvenlik şirketi, son 20 yıldır İç İşleri Bakanlığı onaylı bir şirket olarak Türkiye’de birçok ilde koruma ve güvenlik hizmetleri vermektedir. Verdiğimiz hizmetler ile müşterilerimizin ticaretlerini ve işlerini, günlük yaşamlarını daha rahat idame ettirmelerine yardımcı oluyor, onlara rahat bir ortam sağlıyor ve verimliliklerinin artmasına yardımcı oluyoruz. Altay Güvenlik olarak İzmir dahil hizmet verdiğimiz her şehirde lider konumdayız ancak bu bizi asla durdurmuyor çünkü her zaman geleceği düşünen ve hep daha iyiyi hedefleyen bir yapıya sahibiz. Konu organize sanayi güvenliği olduğunda da işte tam da bu nedenler yüzünden Altay Güvenlik bir numaradır.

 

İstanbul, İzmir, Ankara gibi Türkiye’nin en kalabalık şehirleri dahil olmak üzere onlarca ilde hizmet veren Altay, verdiği güvenlik hizmetiyle her sektörde koruma konusunda lider konuma gelmiştir. Organize sanayi güvenliği için İzmir’de ilk tercih edilen firma olan Altay Güvenlik, geniş iş gücü kaynakları, profesyonel ekibi ve yaptığı her işe stratejik yaklaşımı ile alanındaki diğer firmalardan ayrılmaktadır. İzmir organize sanayi güvenliği için Altay en iyi seçenektir.

Özel güvenlik

Tüm çalışanlarımız gerekli özel güvenlik eğitimlerini almıştır ve lisanslıdır. Uzun süredir Türkiye’de ve uluslararası alanda hizmet veriyoruz, bu yüzden sürekli olarak en iyilerle çalışmak zorunda olduğumuzun bilincindeyiz. Sizlere en iyi organize sanayi özel güvenlik görevlilerini sağlamak için araştırmalarımızı en kapsamlı şekilde yapıyor ve her zaman en iyi ekipleri bünyemizde bulunduruyoruz.

 

Endüstriyel sektörlerde güvenlik önlemleri söz konusu olduğunda sayılabilecek onlarca önlem vardır. Bunların tek başınayken yeterince etki sağlamaz iken bölge, güvenlik sağlanacak alan, tesisin büyüklüğü gibi unsurlara bağlı olarak birkaç güvenlik önlemi bir araya getirildiğinde güvenlik seviyesi en üst seviyeye çıkmakta ve sanayi bölgelerinin güvenliğini sağlayacak hale gelmektedir. Bu konuda tecrübemizle sizlere yardımcı olabiliriz. Görünür yani fiziki güvenlik önlemlerinin yanında görünür olmayan, yeni teknolojiye dayalı güvenlik önlemlerinin alınmasını da sağlamaktayız. Sanayi güvenliği için isteğiniz ve ihtiyaçlarınız her ne olursa olsun sizlere en iyi hizmeti vereceğiz.

Özel güvenlik firması

İzmir organize sanayi bölgeleri için mobil devriye hizmetleri-yaya devriye hizmetleri, gece güvenlik görevlisi, giriş-çıkış güvenliği gibi birçok fiziki güvenlik önlemini sizlere sağlamaktayız. Ayrıca Türkiye’nin elektronik güvenlik sistemleri konusunda en yetkin firması olarak şu hizmetleri de sağlamaktayız: CCTV sistemleri, hırsız alarmları, X-Ray ekipmanı ile aramalar.

 

İzmir’in en iyi özel güvenlik firması Altay ile organize sanayi güvenliği konusunda en kaliteli hizmete erişebilirsiniz. Bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.