Hotel güvenliği
«

Hotel Güvenliği

Altay Güvenlik, müşterilerinizin ve personelinizin güvenliği için size özel güvenlik görevlisi ve geniş kapsamlı otel güvenlik çözümleri sağlayabilir. Oluşturacağımız güvenli ortam sizler ve personelleriniz, müşterileriniz için daha ferah bir ortam sağlayacak, hotelinizin de verimliliğini artıracaktır. Hotelinizin büyüklüğü, hizmet verdiği yer fark etmeksizin İzmir’in her yerinde sizlere yardımcı olabiliriz.

 

Personelin güvenlik hizmeti konusunda ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden sizlere sağlamış olduğumu her bir güvenlik görevlisinin görevinde son derece yetkin ve işinde profesyonel olmasına özen gösteriyoruz.

Güvenlik görevlisi

Oteller, doğası gereği hırsızlık ve şiddet gibi güvenlik tehditleri için büyük bir hedeftir. Hotellerin çevresindeki alanın büyüklüğü, otoparklar, eğer varsa hotelin havuz vb. alanları bu tehlikeyi daha da artırmaktadır. Tehlikeli bireyler, müşterilerinizi her an rahatsız edebilir, onlara her an maddi veya fiziksel açıdan zarar verebilirler. Bu tehditlerin her biri hotel personeli için de geçerlidir. Altay Güvenlik görevlileri bu tarz güvenlik tehditlerinin üstesinden gelmek için eğitim görmüştür ve İzmir’in her bölgesinde sizlere koruma sağlayabilir. Hotel güvenliği görevlilerimiz, otel binasına ve müşterilerinizin eşyalarına, mülklerine herhangi bir izinsiz erişimi önleyecek, mülkü hırsızlık, izinsiz giriş, vandallık gibi birçok tehdide karşı koruyacaktır.

 

Tesislerinizin sürekli olarak başında olmanız mümkün olmayabilir, ancak hiçbir şekilde endişe duymanıza gerek yok. Siz tesislerin başında olmasanız dahi sizlere en güvenilir hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz. Altay Güvenlik Türkiye içerisinde birçok ilde ve uluslararası anlamda kendini kanıtlamış başarılı bir şirket olarak otel güvenliğini asla elden bırakmayacaktır.

 

Otel güvenliği hizmetimiz içerisinde devriyeler ve giriş-çıkış kontrolleri gibi birçok farklı güvenlik tedbirini saymamız mümkündür. Gün içerisinde düzenli periyotlarla veya ihtiyaç halinde güvenlik görevlilerimiz hotel içerisinde ve etrafında devriye turları yapacak, bu sayede alanı 7/24 kontrol altında tutacaktır. Herhangi bir güvenlik problemini daha gerçekleşmeden engellemenin en iyi yolu da bu olacaktır. Bunun yanında giriş-çıkış kontrolünün sağlanması tehlikeli bireylerin tespitini sağlayacak ve güvenlik açıklarını önleyecektir. Altay Güvenlik tarafından sağlanan tecrübeli İzmir özel güvenlik görevlileri sayesinde otelinizin emniyeti konusunda hiçbir endişeniz kalmayacaktır.

Güvenlik kamera sistemleri

Altay Güvenlik aynı zamanda İzmir ve çevresinde, Türkiye’nin dört bir yanında (İstanbul, Ankara, Bursa, Tekirdağ vb.) güvenlik kamera sistemleri ve alarm sistemleri sağlamaktadır. Hotel güvenlik kamerası kurulumu sağlamak veya hotel içerisinde güvenlik alarmları kurulumu yapmak, bu cihazların bakımlarının yapılması gibi birçok konuda da Altay’a güvenebilirsiniz.

 

İzmir hotel güvenliği ekibimiz sizlere en iyi hizmeti verecek, hotelinizin düzeninin ve müşterilerinizin konforunun bozulmaması için elinden geleni yapacaktır. Hotel güvenliği konusunda yardım almak için bize hemen şimdi ulaşabilirsiniz.