Bodyguard services izmir
«

Bodyguard Services İzmir

Kişi yada kişileri, taciz, kaçırma, kişisel saldırı gibi tehlikelere karşı, daha üst seviyede güvenlik tedbirleri alınarak koruma hizmetine Bodyguard Services (Bodyguard Services İzmir) denir, korumakla sorumlu güvenlik görevlilerine de bodyguard denir.

 

Bodyguard Service İzmir hizmetinde görevli kişilerin, hangi şartta hangi tehlike karşısında olursa olsun, anında tehlikeyi tanımlayıp, güvenli ortam sağlayabilmelidir. Ayrıca bu hizmette görevli kişilerin ilkyardım, ileri sürüş teknikleri, silah taşıma ruhsatı, ileri atış eğitimleri, yakın dövüş, tehlikeye girmeme, tehlikeden kaçış, güvenli ortam sağlama konusunda eğitimli, profesyonel olmaları gereklidir.

Bodyguard Services İzmir

Altay güvenlik olarak, yıllardır güvenlik sektöründe olmanın bize kazandırdığı deneyimi ve profesyonelliği yeni projelerimize aktararak büyümeye devam ediyoruz. Bodyguard Services hizmetinde de Türkiye’de özellikle İzmir’de en ön sıralarda yer almaktayız. Bodyguard Services İzmir arandığında Altay güvenlik olarak ilk sıralarda yer almamız, uzun yılların bizlere kazandırdığı profesyonellik ve kaliteli hizmet anlayışımızdır.

 

Bodyguard Services hizmetinde görevli özel güvenlik ekimizin tamamı, eski asker ve polisten oluşmaktadır. Üzerindeki silahlar ruhsatlı ve kayıtlıdır. Ekibimizin profesyonel bir meslek geçmişleri olduğu için, tehlikeyi önleme ve güvenli ortam sağlama konusunda en üst düzeyde kabiliyete sahiptirler. Bu süreç içerisinde bodyguard Services hizmet kapsamında görevli personelimiz, korunan kişi, ailesi ve ekipte ve diğer özel güvenlik görevlileri ile koordineli çalışır.

 

Altay güvenlik, Bodyguard Services hizmet öncesi korunacak kişi yada kişilerin bulunduğu yerdeki güvenlik güçleriyle iletişim kurarak yakın çevredeki risk unsurları hakkında detaylı bilgi alır. Bu bilgi sayesinde meydana gelebilecek tehlikeler, tehlikeleri önleme ve bu tehlikelerden kaçış yöntemleri hakkında plan yapma imkanı olur.

Elektronik güvenlik

Altay güvenlik olarak, Bodyguard Services hizmetimizde; öncelikle kişinin iş ve özel hayatında gizliliği konusunda çok titiz hareket ediyoruz. Kişilerin günlük hayatlarında özgürlüklerini kısıtlamayacak şekilde koruma sağlıyoruz.

 

İleri teknoloji elektronik güvenlik sistemlerini kullanabilen, silahlı yada silahsız bodyguard, yakın dövüş, atış eğitimleri, ileri sürüş teknikleri konusunda eğitimli, yerel kolluk kuvvetleriyle işbirliği içinde, tehlike durumunda önleyici tedbirleri anında uygulayabilecek uzmanlığa sahip özel güvenlik görevlilerimizle 7/24 Bodyguard Services hizmetini profesyonel bir şekilde yerine getiriyoruz.

 

Bodyguard Services İzmir ihtiyacınız olduğunda en doğru adresiniz Altay Güvenlik.