Günümüzde artan tehdit ve risk unsurlarından dolayı insanlar bulundukları ortamlarda öncelikle kendilerini güvende hissetmek istemektedirler. Kendilerini güvende hissetmedikleri yerde zaman içinde daha stresli ve kaygılı olurlar. Bu durum insanların iş, sosyal ve özel alanlarında yaşam kalitesini düşürür.

 

1995 yılında İstanbul’da kurulmuş olan Altay güvenlik, 5188 sayılı özel güvenlik yasa ve mevzuatına uygun özel güvenlik hizmeti sunmaktadır. Altay güvenliğin, bir çoğu eski asker ve polis olan profesyonel yönetici kadrosu ve alanında eğitimli uzman tüm personelleriyle, gerek bireysel gerek kurumsal gerekse özel işletmelerde güvenlik hizmetinin her alanında dürüst, disiplinli, planlı çalışma prensipleriyle sektörün en güvenilir ve lider firması olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

 

Altay güvenlik olarak, 2004 yılında İzmir’de güvenlik sektörünün her alanında hizmet sunmak için bizde varız dedik. Zaman içinde güvenlik sektöründe sahip olduğumuz tecrübe ile güvenlik sorunlarına karşı geçici değil kalıcı çözümler getirmemiz, bize en üst düzeyde müşteri memnuniyeti dönüşleri sağlamıştır. Fiziki güvenlik tedbirleri kadar gelişen teknolojinin yeniliklerinden olan Elektronik Güvenlik Sistemlerinin doğru seçimi, kurulumu ve kullanımı da çok önemlidir. Bu sistemlerin profesyonel seçimi ve kullanımı, hizmetinde kusursuz olmasını sağlar. Altay güvenlik olarak, güvenliğin tamamlayıcı bir parçası olan, elektronik güvenlik sistemleri alanında da, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre gerekli olan güvenlik sistemlerini kaliteli ve ekonomik bir şekilde karşılamakta, teknik eğitimli kadromuz ile kurulumu ve bakımını yapmaktayız. Ayrıca, güvenlik görevlilerimiz tüm bu sistemlerin kullanımı konusunda eğitimli ve donanımlıdır.

 

Altay güvenlik olarak, Türkiye’nin bir çok noktasında ve 2004 yılında hizmet vermeye başladığımız İzmir’de, profesyonel kadromuz, kaliteli hizmet anlayışımız ile kurulduğumuz ilk günden bu yana, güvenliğinizin ve huzurunuzun devamlılığını sağlamak için 7 gün 24 saat hizmet sunmaktayız. Güvenlik alanındaki uluslararası tüm gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip etmekteyiz. Dünyadaki ve Ülkemizdeki gelişmeleri, teknolojik yenilikleri hizmet alanlarımıza yansıtarak, müşterilerimize sürekli gelişen, yenilenen, etkili, yüksek kalitede hizmet sunmamız bizi Güvenlik sektörünün en ön sıralarına taşımıştır.

 

Altay güvenlik olarak, İzmirde’de profesyonel yönetici kadromuz, eğitimli uzman güvenlik görevlilerimizle, güvenliğinizi ve huzurunuzu sağlamak için her zaman yanınızdayız.

Güvenlik firmamız, 1995 senesinde İstanbul da kurulmuştur. İzmir de faaliyetlerine 2004 yılında başlamış ve kısa zamanda İzmir in en büyük güvenlik firması olmuştur. 
Security, our company was established in 1995 in Istanbul. Izmir Izmir, the activities started in 2004 and in a short time has become the biggest security firm.