Liman güvenliği
«

Liman Güvenliği

Altay Güvenlik ile her türlü varlığınızın ve ticaretinizin emin ellerde olduğuna ve hizmet yaptığımız bölgede tüm ekipmanların ve değerli varlıkların güvende kalacağına dair sizlere garanti veriyoruz. Liman güvenliği konusunda uzmanlığımızla sizlere yardımcı olacağımıza emin olabilirsiniz. Liman özel güvenlik görevlilerimizin bu yüzden en iyi standartlarda olmalarına özen gösteriyor, sizlere en iyi hizmeti vermelerine gayret ediyoruz.

 

Liman güvenliğini sağlayabilmek, mallarınızı koruyabilmek, gemilere ve taşıma araçlarına zarar gelmesine engel olmak, personellerinizin canlarına herhangi bir zarar gelmesine karşı koymak amacıyla en iyi özel güvenlik görevlileriyle çalışıyor ve sürekli olarak görevlilerimizin gelişimini sağlıyoruz.

 

Dünya üzerinde gelişen ekonomiler ve ticaret hacmi nedeniyle tüm ticaret yollarının kullanımında artış meydana geldi. Elbette bundan en çok etkilenen de verimli ve etkin oluşuyla öne çıkan deniz ticareti oldu. Deniz yolu ulaşımı ile tek seferde tonlarca ürünü taşıyabilmek ve bunu düşük maliyetlerle yapabilmek birçok ticaret insanın ve devletin dikkatini çekmekte ve tam da bu yüzden her yıl yeni limanlar veya liman yerleşkeleri kurulmaktadır.

Liman özel güvenliği

Limanlar ticaretin yoğun olduğu, değerli malların kısa süreli depolandığı, birçok personelin hizmet verdiği bölgeler olarak tehlikeye açık haldedir. Özellikle hırsızlık gibi temel suç vakalarının limanlarda gerçekleşme olasılığı çok yüksektir. Herhangi bir nedenle limandaki ürünlere zarar verilme, yok edilme olasılığı da vardır. Bu yüzden liman güvenliği büyük önem taşımakta ve liman yöneticileri tarafından liman özel güvenliği sağlayabilecek kuruluşlar aranmaktadır.

 

Altay Güvenlik Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermekte olan köklü bir kurumdur. İzmir dahil olmak üzere İstanbul, Ankara, Bursa, Tekirdağ, Çorlu gibi Türkiye’nin birçok şehrinde hizmet veren Altay Güvenlik, sizlere en iyi güvenlik hizmeti sağlamak adına her gün biraz daha kendini geliştirmektedir.

İzmir liman güvenliği

Liman güvenliği istenildiğinde İzmir’de danışabileceğiniz ilk adres olan Altay Güvenlik sizlere ihtiyacınız olan güvenlik sistemlerini sağlayacaktır. Liman güvenliği kapsamında özel güvenlik görevlisi, liman giriş-çıkış kontrolü, mobil-yaya devriye, alarm sistemleri, kamera sistemleri, X-Ray tarama gibi pek çok hizmeti size sunmaktayız. Limanın korumasını en iyi şekilde üstlenecek ve her türlü zarardan limanı koruyacağız.

 

İzmir liman güvenliği için Altay’a ulaşabilir, Altay Güvenlik’in ayrıcalıklı hizmet imkanlarından hemen faydalanabilirsiniz.