Gemi güvenliği
«

Gemi Güvenliği

Altay Güvenlik ile gemi personeli, geminiz ve gemideki değerli eşyalarınız, kargonuz için endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Gemi mürettebatınız, gemideki değerli kargonuz ve geminizin bütünlüğü söz konusu olduğunda, Altay Güvenlik bu işi en iyi şekilde yapabilmek adına her zaman en iyilerle çalışmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için her zaman en iyi güvenlik personelleriyle çalışmayı düstur haline getirmiş bir güvenlik şirketiyiz. T.C. Anayasasına uygun olarak hizmet vermekte olan tamamen yasal ve lisanslı bir şirket olarak Altay Güvenlik’e güvenebilirsiniz. Gemi güvenliği konusunda Türkiye’nin en yetkin firmalarındanız. Gemi güvenlik görevlisi ihtiyacı bulunan işletmelere ve bireylere en iyi şekilde yardımcı olmaktayız.

 

Ekiplerimiz hatırı sayılır derecede üst düzey tecrübeye sahip, birçoğu önemli bölgelerde görev yapmış, yetenekli personellerden oluşmaktadır. Gemi güvenliği dahil olmak üzere pek çok güvenlik alanında hizmet göstermekte olan Altay Güvenlik özel güvenlik görevlileri arasında birçok eski asker, polis bulunmaktadır, bu da tecrübemizi daha da pekiştirmektedir. Ekiplerimizin tecrübesi sayesinde gemi güvenliğini sağlamakta hiçbir sıkıntı çekmeyeceğiz. Ekiplerimiz sürekli eğitim görmekte ve antrenmanlar yapmaktadır. Ana amacımız görevlilerimizin gemi güvenliğini sağlarken tehlikeleri önceden sezebilmesi, her olaya belirli bir süre öncesinde müdahale edebilmesi ve her türlü güvenlik sorununu kontrol altına alabilmelerini sağlamaktır. Deniz yolculuklarınız sırasında, mürettebatınızın başına ne gelirse gelsin, karşılarına ne çıkarsa çıksın Altay Güvenlik gemi güvenliği personeli onların yanında olacaktır.

Gemi güvenliği personeli

Yolcu gemileri, ticaret gemileri, yatlar için güvenlik hizmeti vermekteyiz.

 

Yolcu gemilerini ve taşımakta oldukları yolcularını denizde ve limanda güven içerisinde tutarken, gemi içerisindeki değerli eşyaların, gemi araç-gereçlerinin de güvenliğini sağlıyoruz. Her bir güvenlik personelimiz risk tanımı veya diğer adıyla risk belirleme ve de risk yönetimi konusunda uzmandır. Böylece herhangi bir güvenlik problemini yolculara ve personele hiçbir zarar gelmeden sezebilir, sorunları daha ortaya çıkmadan engelleyebilirler.

 

Yatlar için de özel güvenlik sağlamaktayız. Yatlarda en önemli şeyin gizlilik olduğunun farkındayız. Gizliliğinizi sağlamak ve rahat bir şekilde yat ile yolculuk edebilmenizi sağlamak için hizmet vermekteyiz.

 

İzmir dahil olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında hizmet vermekte olan Altay Güvenlik’in gemi güvenliği hizmetine de güvenebilirsiniz. Gemi güvenliği İzmir hizmetlerimizden faydalanmak için hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz.