Güvenlik firmaları izmir
«

Güvenlik Firmaları İzmir

Altay Güvenlik koruma hizmetleri, 20 yılı aşkın bir süredir, Türkiye’deki pek çok şirket ve korunma ihtiyacı hisseden insan için en iyi ve en profesyonel güvenlik hizmetlerinin sağlanmasında rol almaktadır. Güvenlik Firmaları İzmir arasında en prestijli ve en saygın konumda olan Altay Güvenlik, güvenlik hizmetlerinde örnek olarak gösterilecek kadar büyük bir üne sahiptir. İzmir ve çevresindeki birçok şirket, tesis sahibi, VIP birey bizlere güvenlik ve koruma için güveniyor çünkü bölgedeki güvenlik kalite standartlarını belirleyen, çıtayı en yükseğe koyan güvenlik firması olarak öne çıkmaktayız. Şu anda Türkiye’de birçok şehirde onlarca büyüklü küçüklü işletmeyle beraber çalışmakta ve onların güvenli bir şekilde işlerine devam edebilmeleri için canla başla çalışmaktayız. Altay Güvenlik, müşterileriyle her zaman uzun süreli ve sağlam ilişkiler kurmaya gayret eden, yenilikçi bir güvenlik firmasıdır.

Profesyonel güvenlik

Türkiye’nin çok çeşitli pazarında birçok işletme ve birey iş yapmakta ve işlerinin daha da iyiye gitmesi için çaba sarf etmektedir. Hal böyleyken işletmelerinin veya tesislerinin güvenliğindeki bir sıkıntı hem maddi hem de manevi açıdan onlara büyük zararlar verebilir, bu yüzden de İzmir dahil olmak üzere Türkiye’nin 81 ilinde insanlar güvenilir bir güvenlik firması arayışındalar. 1995 yılında bu arayışın bir sonucu olarak kurulan Altay Güvenlik, o günden bu yana yüzlerce görevde bulunmuş, her birini başarıyla yerine getirmiş, şimdi ise Türkiye’deki en iyi güvenlik firması olarak yoluna devam etmektedir. Müşterilerimizin her birine aynı ölçüde değer vermek, yaptığımız her işe ilk günkü heyecanımız ve sıkı çalışma azmimizle başlamamız bizi İzmir, Ankara, İstanbul gibi birçok şehirde ilk tercih edilen özel güvenlik firması haline getirmiştir.

 

İletişim her türlü başarılı güvenlik hizmetinde temel unsurlardandır. Müşterilerimiz ve şirket içi personelimizle açık bir iletişim kurmak, sizlerle ve personelimizle güvene dayalı bir ilişki kurmak üzerine kurulu bir anlayışımız vardır. Türkiye’de verdiğimiz hizmetler sonucu aldığımız geri dönüşler, İzmir’deki güvenlik hizmetimizden memnun müşteri sayısı da bu anlayışımızı uygulama konusunda ne kadar başarılı olduğumuzun bir göstergesidir.

Güvenlik hizmeti

Altay Güvenlik, Türkiye’nin lider güvenlik hizmetleri sağlayıcısı olarak bir çok alanda hizmet vermektedir. İzmir’de şu hizmetler dahil daha pek çok güvenlik & koruma hizmetini vermekteyiz:

 

  • Yakın Koruma & Bodyguard
  • Para Nakli Güvenliği
  • Havalimanı Güvenliği
  • Enerji Santralleri Güvenliği
  • Alışveriş Merkezi Güvenliği
  • Fabrika Güvenliği
  • Hotel Güvenliği
  • Site Güvenliği
  • Şantiye Güvenliği

 

İzmir’in en iyi güvenlik şirketi Altay ile çalışmaya başlar başlamaz bizim hizmetimiz ile diğer güvenlik hizmetleri arasındaki farkı hemen anlayacağınıza eminiz. Özel güvenlik firmaları İzmir arasından lider olan Altay’a şimdi ulaşabilir ve koruma hizmetlerimizden yararlanmaya başlayabilirsiniz.