Şantiye güvenliği
«

Şantiye Güvenliği

Şantiyenize kimlerin girip çıktığını kontrol etmekten tutun, yangın ve diğer acil durumlarda gerekli kontrolün sağlanmasına kadar, eksiksiz, tam kapsamlı bir şantiye güvenliği ve koruma hizmetleri sunmaktayız. Altay Güvenlik İzmir şantiye güvenliği denildiğinde akla gelen ilk isim olmakla beraber, başarısı ile tüm güvenlik sektörlerinde adından söz ettirmektedir.

İzmir şantiye güvenliği

Şantiyelerde meydana gelebilecek güvenlik sorunlarını önlemek, hırsızlar gibi davetsiz misafirlerin şantiyeye mali açıdan zarar vermesinin önüne geçmek, tehlikeli bireylerin şantiyedeki ürün ve araçlara zarar vermesini engellemek için güvenlik personeline ihtiyaç vardır. Şantiye güvenliği sistemimiz, binalarına ve şantiye alanlarına izinsiz girişleri önlemek isteyen yöneticiler ve şantiye sahipleri tarafından her geçen gün daha fazla tercih edilmektedir.

 

Altay güvenlik, İzmir şantiye güvenliği konusunda en yetkin firmadır ve İzmir’deki en kapsamlı şantiye güvenliği hizmetini vermesiyle meşhurdur. Güvenlik sistemlerimiz fiziksel olarak personelimizle almış olduğumuz güvenlik önlemlerinden, teknolojik imkanlar kullanılarak alınan güvenlik önlemlerine kadar kapsamlı bir yelpazeye yayılmıştır. Şantiye güvenliği özel güvenlik personelimiz hem fiziksel olarak caydırıcılık sağlayacak hem de gerekli anlarda sorumluluk almaktan çekinmeyecektir.

 

Şantiye güvenliğini sağlamak uzman bir güvenlik şirketine bırakılması gereken bir iş olmalıdır. Bilindiği üzere şantiye alanları hırsızlar ve diğer tehlike yaratabilecek kişiler için en büyük hedeflerden biridir. Birçok hırsız, şantiyelerin güvenliklerinin yetersiz olmasından dolayı bu bölgeleri kendilerine hedef olarak seçmektedir. Hırsızlar için büyük hedef oluşları güvenliklerinin sağlanamayacağı anlamına gelmez. İyi bir güvenlik şirketi şantiyelerin güvenliğini her şekilde sağlayacaktır.

Güvenlik personelleri

Altay Güvenlik, Türkiye’de pek çok yerde hizmet vermekte olan, aynı zamanda uluslararası alanda da başarılarıyla göze çarpan bir güvenlik şirketidir. Güvenlik sektöründe öncü bir firmayız. Teknolojiyi kullanışımız, personellerimizin kalitesi ve yönetim ekibimizin tecrübesi ile alanımızda fark yaratmaktayız. Güvenlik personellerimizin her biri gerekli eğitimlerden geçmiş ve gerekli her türlü lisansa sahiptir.

 

Şantiye güvenliği konusunda bir diğer önemli konu da güvenlik kamera sistemleri ve alarm sistemleridir. Güvenlik kamera sistemleri ve alarm sistemleri kuruluşunda da İzmir’de en yetkili firmalardanız. Şantiyenizin korumasını sağlamak için şantiye güvenlik görevlisi sağlamak dışında güvenlik kamera sistemlerini de sağlayabiliriz.

Altay Güvenlik’e her türlü güvenlik ihtiyacınız ve sorununuz için ulaşabilirsiniz.