Güvenlik devriye hizmeti
«

Güvenlik Devriye Hizmeti

Altay güvenlik tarafından sunulan güvenlik devriye hizmeti, merkezi bir nokta üzerinde geniş bir alana güvenlik sunar. Bu sayede güvenlik seviyeniz ve mülkünüzün koruması çok daha üst bir seviyeye çıkarılmış olur. Düzenli devriyeler tehlikeleri kolaylıkla önler.

 

Altay Güvenlik özel güvenlik görevlileri, devriye hizmeti verebilmek için gerekli olan her türlü beceri ve tecrübeye sahiptir ve onlara gösterilecek olan her türden alanda devriyeyi rahatlıkla sürdüreceklerdir. Bir alanda devriye gezmek ve istenilen bölgeyi güvende tutmak için mobil bir devriye hizmeti vermek konusunda başarılarıyla İzmir’de adından söz ettiren Altay Güvenlik sizlere hem araçla hem de yaya olarak devriye güvenliği sunmaktadır. Altay’ın tüm güvenlik personeli bilgi kapasitesi yüksek, profesyonel ve uzman bireylerden oluşmakta olup her bir personelimiz yasal standartlara uygun olarak donatılmış ve güvenlik hizmetleri vermek için gerekli olan her türlü belgeye ve sahip bireylerdir. Mobil bir devriye birimini olmanın getirdiği sorumlulukları net bir şekilde anlamakta olan personellerimiz sizlere Türkiye’nin en kapsamlı güvenlik devriye hizmetini sunacaktır. Mobil devriye birimlerimizin büyüklüğü istek ve ihtiyaca, devriye alanının durumuna bağlı olarak değişim gösterebilir.

Mobil güvenlik devriyesi

Mobil güvenlik devriyesi olarak kurduğumuz ekiplerimiz şunları sağlayabilir:

 

  • Resmi bir güvenlik aracı kullanarak belirli bir bölgede düzenli devriyeler
  • Risk analizi ve tespiti konusunda ileri düzeyde bilgiye sahip iyi eğitimli güvenlik görevlileri
  • Sizlere düzenli olarak tesisinizin güvenliği hakkında raporlar
  • Tesis etrafındaki sorunlar hakkında hızlı bilgilendirmeler

Özel güvenlik

Güvenlik devriyelerimiz iziniz girişlere karşı görünür bir caydırıcılık sunar, hırsızlık gibi suç faaliyetlerine karşı üst düzey bir koruma hizmeti sağlar. Her türlü tehlikeyi meydana gelmeden önce engellemek, tehdit unsurları barındıran kişiler suç faaliyetlerinde bulunmalarını engellemek devriye güvenlik görevlilerimizin ilk amaçlarındandır. Mülkünüzde özenle seçilmiş ve uzun yıllar devriye işinde görev yapmış Altay Güvenlik özel güvenlik görevlilerini kullanarak en iyi koruma hizmetini elde eder, uzun vadede birçok suç faaliyetinin daha gerçekleşmeden engellenmesi nedeniyle büyük miktarda kar elde edersiniz. Altay Güvenlik Türkiye’nin en iyi Güvenlik Şirketi olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için 7/24 çalışmaktadır.

 

İzmir güvenlik devriye hizmeti arayan herkes bizimle iletişime geçebilir ve Altay Güvenlik’in uluslararası kalitede güvenlik hizmetlerinden faydalanmaya başlayabilirler.