İzmir güvenlik şirketleri
«

İzmir Güvenlik Şirketleri

Altay Güvenlik, Türkiye’de 20 yılı aşkın süredir güvenilir güvenlik hizmetleri sağlamakta olan bir özel güvenlik şirketidir. 1995’ten bu yana yüzlerce farklı kişiye ve işletmeye güvenlik hizmeti sağlamamız sayesinde edindiğimiz deneyim ve beceriler güvenliğinizi başarılı bir şekilde korumamıza, güvenlik sistemlerini sizlere en iyi şekilde sağlamamıza olanak sağlamaktadır.

 

Altay Güvenlik, İzmir güvenlik şirketleri arasında en iyisi olmanın getirdiği sorumluluğun bilincinde bir kuruluştur. Sizlere en iyi hizmeti sağlamamız gerektiğinin farkındayız, bu yüzden asla durmadan çalışmaktayız. Yüksek eğitimli, profesyonel güvenlik görevlilerimiz ve koruma ekiplerimizi, yönetici kadromuzun güvenlik sektöründeki tecrübesi ve uzmanlığı ile birleştirerek sizlere Türkiye’nin en iyi hizmetini sunacak olan güvenlik ekiplerini ortaya koyabilmekteyiz.

Üniformalı özel güvenlik

Altay Güvenlik İzmir’de fabrikalara, hotellere, şirketlere, enerji tesislerine ve daha başka birçok yere güvenlik personeli ve güvenlik sistemleri sağlamaktadır. Tamamen lisanslı, gerekli eğitimlerden geçmiş, istek halinde üniformalı özel güvenlik görevlileri sağlamaktayız. Özel güvenlik görevlileri için kriterlerimizi her zaman en yüksek seviyede tutar ve en iyilerle çalışırız. Her bir güvenlik görevlimiz ilk yardım müdahaleleri, risk tespiti gibi temel güvenlik eylemlerini yerine getirebilecek kapasitede olmasının yanında bunlardan çok daha fazlasını yapabilmektedir.

Elektronik güvenlik

İzmir elektronik güvenlik sistemleri arayışında olan şirketler için de ilk adres olmaktan gurur duyuyoruz. Güvenlik kamera sistemleri kurulumu, alarm sistemleri, böcek arama hizmeti ve böcek tespiti gibi birçok farklı elektronik güvenlik sistemi konusunda uzman bir firmayız. Sizlerin ihtiyaçlarına ve isteklerine özel her türlü koruma hizmetini sağlayabilmekteyiz.

 

Altay Güvenlik’in Türkiye’de ve uluslararası alanda vermekte olduğu ve başarısıyla adından söz ettirdiği bir başka güvenlik hizmeti ise yakın koruma hizmetidir. Ünlü kişilerin koruması, VIP bodyguard, yönetici koruması gibi birçok farklı yakın koruma hizmetini sağlamak konusunda Altay’a gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz.

 

İzmir içerisindeki etkinlikleriniz ve organizasyonlarınız için güvenilir bir güvenlik şirketi arıyorsanız Altay karşınıza çıkacak ilk şirket olacaktır. Organizasyon güvenliği sağlama konusunda yılları aşkın tecrübemiz, risk analizi ve tespiti konusundaki başarılı yöntemlerimiz ve üst düzey güvenlik görevlilerimiz ile sizlere İzmir’in en iyi organizasyon güvenliğini sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Altay Güvenlik İzmir dahil olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında sizlere hizmet vermektedir. İzmir güvenlik şirketleri arasında iyi bir seçim yapmak istiyorsanız daha fazla yorulmanıza gerek yok, Altay Güvenlik sizlere en iyi korumayı sağlayacaktır.