İstanbul bodyguard team
 

Kişisel korumalarımız güvenliğinizden sorumlu olacaktır. Bodyguard hizmeti vermekte olan şirket çalışanlarımız arasında, ülkemiz özel kuvvetlerinde görev yapmış asker ve polisler bulunmaktadır. İstanbul Bodyguard Team, önemli başarılar ve ödüller kazanmış, tecrübeli bir ekiptir. Profesyonel korumalarımız, becerileri ve tecrübeleri ile sizlere en iyi hizmetleri vermektedir.

 

Söz konusu aileniz, hayatınız, arkadaşlarınız ve değerli varlıklarınız olduğunda İstanbul yakın koruma konusunda en güvenilir ekip olduğumuzu kesin olarak belirtmekteyiz. Yaşam tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak istediğiniz bodyguard hizmetini vermekteyiz.

 
İstanbul yakın koruma
 

İsteğiniz bir kişisel koruma ise sizlere 7/24 kişisel koruma sağlayabiliriz. Çalışanlarımız sıkı bir programa göre çalışmakta ve koruma gerektiren konularda sizlere yakın olurlar.

 

Sevdikleriniz, aileniz ve çocuklarınız için yakın koruma, bodyguard arıyorsanız İstanbul Bodyguard Team sizler için hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin hizmet vermektedir.

 

İstanbul Bodyguard Team korumanın yanında bir sürücü aramakta olan, kişisel güvenliği kapsamlı bir biçimde isteyen kişiler için tüm Türkiye’nin en üst düzey korumasını sunmaktadır. Sürücü-koruma hizmetimiz sayesinde yolculuğunuz boyunca da sürekli olarak koruma altında olacaksınız.

 

Konuklarınız için yakın koruma hizmeti vermekteyiz. Kişisel korumalarımız önemli konuklarınıza, bir kişi veya bir grup için, havaalanından varmaları gereken konuma güvenli bir biçimde varmaları için eşlik eder. Konuklarınız rahat etmesini ve güvende hissetmesini sağlayacağız.

 

Personellerimiz şunları da sağlamaktadır:

 

  • Zırhlı araçlarla seyahat desteği, yönetici koruması
  • Devlet yöneticileri, ünlüler, iş adamları için silahlı yakın koruma
  • İstek dahilinde devlet yöneticileri gibi önemli kişiler için böcek arama ve böcek dinleme cihazı tespiti
  • Uygun güvenlik önlemlerinin alınabilmesi ve oluşabilecek güvenlik açıklarının belirlenebilmesi için kapsamlı bir risk değerlendirmesi

 

Korumakta olduğumuz kişilerin tam güvenliği için çabalamaktayız ve müşterilerimizin taleplerinin kapsamlı bir şekilde incelenmesine özen gösteriyoruz. Sizlere en iyi hizmeti ancak sizin isteklerinize bağlı kalarak verebileceğimize inanıyoruz.

 

Koruduğumuz kişinin telefonlarının dinlenmesi, gizli kameralarla izlenmesi tarzında müdahalelerden korunmasını sağlamaktayız. Yakın koruma hizmetinin sadece fiziksel koruma olmadığını bilmekteyiz. Bu yüzden kişisel hayatınızın gizliliğine de özen göstermekteyiz.

 
İstanbul bodyguard
 

İstanbul bodyguard personellerimiz sizlere her türlü hizmeti verebilecek kapasitedir. Gerekli eğitimlerden geçmiş ve gerekli tecrübeye sahiptirler. Tüm yakın koruma ekiplerimiz T.C anayasasına tabii bir biçimde çalışmaktadır. Tam anlamıyla yasal bir kurumuz.

 

İstanbul bodyguard ihtiyaçlarınız, İstanbul’da yakın koruma ekibi istekleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

 

Providing close protection services in Istanbul. Bodyguard team is always ready and waiting in Istanbul. Call us at any time. + 90532510 15 49—info@altayguvenlik.com