Alışveriş merkezleri güvenliği

Uzman güvenlik yönetimimiz, büyük alışveriş merkezleri, AVM’ler için özelleştirilmiş, üst düzey bir güvenlik hizmeti sağlar. Türkiye’nin önde gelen alış veriş merkezleri güvenliği hizmeti sağlamakta olan deneyimli bir kuruluşuz.

Alışveriş merkezleri hırsızlık gibi potansiyel tehditler için oldukça savunmasız gözükmektedir. Her gün yüzlerce insan alışveriş merkezlerine akın etmekte ve çeşitli ihtiyaç ve isteklerini buralarda karşılamaktadır. Bu kadar kalabalık bir ortamı iyi bir güvenlik hizmeti olmadan kontrol altında tutabilmek mümkün değildir. Altay Güvenlik olarak hırsızlar, dolandırıcılar gibi birçok potansiyel güvenlik sorunu için görünür bir caydırıcı olmanın yanında, bölgedeki riskleri ve güvenlik açıklarını belirleyecek ve temel güvenlik ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına gerekli olan her türlü etkinliği tarafınıza sağlayacağız. Tüm bunlar üst düzey müşteri hizmetleri kalitesi ve personellerimizin işlerine olan saygısı ile birleştiğinde Altay Güvenlik’in İzmir  Alış Veriş Merkezleri güvenliği konusunda bir numara olması kaçınılmaz olmaktadır.

AVM Güvenliği

Alışveriş merkezleri güvenliği vermekte olduğumuz müşterilerimizin bu konudaki görüşleri ve bu alandaki başarımız da Altay Güvenlik’in İzmir avm güvenliği konusundaki kalitesini ortaya koyan etkenlerdendir.

 

AVM güvenliği vermekte olan Altay Güvenlik özel güvenlik personeli, alışveriş merkezi ortamında deneyime sahip kişilerden oluşturulmuş profesyonel bir ekiptir ve görevlerinin her aşamasında tecrübeli ve işinde uzman bir yönetim ekibi tarafından sürekli olarak desteklenir ve denetlenir. Her bir güvenlik personelimiz tüm Türkiye ve İzmir’de en üst düzeyde hizmet verebilmek adına gerekli olan eğitimlerden geçmiştir. Sorumlu personellerimiz sizlere şunları sağlayacaktır:

 

  • AVM’de hırsızlık, kapkaç gibi vakaları önleme
  • Alışveriş merkezi müşterilerine hizmet ve yardım
  • Alışveriş merkezlerinin kalabalık olmasından dolayı kayıp çocuk gibi vakalar gerçekleşebilmektedir, bu tarz durumlarda gerekli prosedürlerin uygulanması ve derhal aramaların yapılması, çocuğun hızlı bir şekilde bulunmasına yardımcı olunur.
  • Gerekli durumlarda kolluk kuvvetleri ve itfaiye, ambulans gibi yetkili birimlerle iletişime geçilir.
  • Gerekli durumlarda ilk yardım müdahalelerini yapabilmek adına personellerimiz eğitimlerden geçmişlerdir.
  • Yangın ve benzeri durumlarda kalabalık kontrolünün sağlanması

İzmir alışveriş merkezi güvenliği

Bir alışveriş merkezinin sahibi veya yöneticisi iseniz müşterilerinizin ve alışveriş merkezinde çalışanların güvenliği sizin için çok önemli bir konudur. Bu da Özel Güvenlik Şirketlerinin sorumluluğunu artırmaktadır. Görev her ne olursa olsun Altay Güvenlik İzmir alışveriş merkezi güvenliği için sizlere gerekli hizmeti sağlayacaktır.

 

Hizmet alabilmek ve hizmetlerimiz hakkında sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

AVM Güvenliği, profesyonel çalışma gerektiren özel bir güvenlik hizmetidir. Altay bu özel güvenlik hizmetini yapabilme potansiyeline sahiptir. Türkiye ye yayılmış 50 ye yakın alışveriş merkezinin güvenliğini yapmaktayız. 

 

Mall Security, a private security service professional demanding work. Altay has the potential to make this a special security service. Spread to Turkey, making the security of the shopping center close to 50.